x
E n e r j i

HAKKIMIZDA


2013’den bugüne, Güneş Enerjisi sektörünün temel parçalarını oluşturan firmamız Güneş enerjisi sektöründe faaliyet göstermek amacıyla Ankara’ nın merkezinde 2013 Yılında kuruluşunu tamamlayarak faaliyetine başlamış ve o günden bugüne kadar yenilenebilir enerji sistemleri ve enerji tesisleri kurulumu alanında ulusal ve uluslararası projeler hayata geçirmektedir.

Arge çalışmalarımız ile hedef sektörlerimize yönelik ürün ve sistem geliştirme çalışmaları ile enerji verimliliğini en üst düzeye çıkaracak çözümler üretmekte ve arazi kurulumlarında firmaya ait makinelerle deneyimli teknik kadrosuyla sıfır sorun ve sonsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vererek taahhütlerini yerine getirmektedir.

“GES” Arazi kurulumlarında mevcut çelik konstrüksiyon projelerimizle veya müşterilerimizin sunduğu projeler doğrultusunda normlara uygun çelik konstrüksiyon imalatı yaptırılmaktadır.

Firmanızın yürütmekte olduğu “GES” Kurulumlarında, makine ekip ve ekipmanlarımızla birlikte Zemin Etüt çalışmasından çakım, burgulu kolon çakımı, delme ve kolon diplerinin betonlanması, mekanik malzemenin temini ve montajı, panel montajı ve trafo girişine kadarki elektrik işciliğin,

Aynı zamanda Türkiye’nin prestij çatı kurulumlarını yapan ekibimizle de, çatı projelerinizde;

➢ Mekanik ve elektrik işçiliği olarak

➢ Mekanik malzeme + mekanik ve elektrik işçiliği, işlerinde de

Görev almaktan mutluluk duyacağımızı belirtiriz.

Saygılarımızla
Mustafa BAĞCI